top of page
  • Vegard

Solum feiret 20 år

Torsdag 29. juni samlet mange medlemmer seg til jubileumsturnering, grilling og mimring.

Selve turneringen var over 9 hull og spilleformen var fourball stableford. Den beste duoen var Vigdis Knem og Stig Oddleif Breivik. De fikk 24 poeng, det samme som mor/datter-duoen Mette og Kristine Kalve, men Knem/Breivik gikk foran på lavere spillehandicap. Alle resultatene finner du i golfbox. Anne Britt Ellingsen var closest to pin. De beste lagene fikk spesiallagde premier med Solums fine logo.


Aura og Bjørn sørget for god grillmat med tilbehør. Den skulle egentlig nytes på verandaen, men regnet ville det annerledes. 35 medlemmer fant dermed veien inn i klubbhuset, hvor det i tillegg til mat, ble servert en liten mimrekavalkade. Gudmund hadde satt sammen mange bilder fra klubbens historie.


Det var god stemning, og en flott markering av jubileet og en fin avrunding før sommeren.73 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page