top of page
  • Mette Kalve

Styreleders sommerhjørne

Medlemsundersøkelsen

I disse dager sender vi ut medlemsundersøkelsen vår. Avsender er Players 1st, og vi håper du bruker noen minutter på å svare på denne. Vi bruker svarene i vår planlegging og strategiarbeid i styret, og dine tilbakemeldinger er derfor viktige for oss.

Det er allerede 55 medlemmer som har svart de to første dagene, men vi vil gjerne ha flere! Siste frist for å svare er 30. juni.


Mange nye medlemmer

Vi har nå gjennomført fire fulltegna VTG-kurs i år, og det betyr at vi har mange nye medlemmer som skal prøve seg på banen for første gang. Kan du tenke deg å bidra til at de får en fin introduksjon til golfen, banen og klubben vår?

Meld deg gjerne, så setter vi deg opp på en runde sammen med en nybegynner.

Nå har klubben igjen passert 600 medlemmer, og flere og flere av disse er aktive og lokale spillere.


Sommerskole i august

I år skal vi arrangere sommerskole for knøtter. Det skjer i uke 32, og er for barn i alderen 7-12 år. Her vil de møte de flinke ungdomsinstruktørene våre, og det blir masse lek og moro med golf. Kjenner du en knøtt som kunne tenke seg å prøve golf? Følg med på nettsida vår for mer informasjon og påmelding.


Jubileumsfest!

29. juni blir det sommeravslutning, samtidig som vi skal markere 20-årsjubileet vårt. Vi starter med en uhøytidelig sosial turnering, og avslutter med grilling og sosialt samvær på klubbhuset. Det blir mimring, utdeling av premier – og vi håper både nye og gamle medlemmer blir med! Påmelding i golfbox.


Banen er knallfin for tida, så det er ingen grunn til å la køllene stå!

God sommer!127 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page