Nye medlemskategorier i 2017

February 19, 2017

Fra og med denne sesongen er det opprettet flere nye medlemskategorier i Solum golfklubb. Den største endringen er at vi har faset ut begrepet "årsgreenfee" og heller snakker om medlemskap med og uten spillerett. Hvilket type medlemskap ønsker du i år?

 

For deg som medlem, betyr dette at du må bestemme deg for hvilken medlemskategori du ønsker for 2017. Dersom du ikke foretar deg noe, blir du plassert i kategorien "kun medlemskap" og faktureres grunnkontingenten som i år er på kr. 1100.

 

medlemssiden finner du informasjon om de nye medlemskategoriene. Dersom du ønsker å endre kategori for 2017, benytter du skjemaet for dette.

 

Velg medlemskategori innen 10. mars
Det er selvsagt mulig å oppgradere medlemskapet i løpet av sesongen, men for å lette klubbens medlemsadministrasjon og fakturering, oppfordrer vi deg til å velge ønsket medlemskategori innen fredag 10. mars. (Hovedfakturering for 2017 skjer mandag 13. mars.)

 

Kontroller din kontaktinformasjon i Golfbox

Du kan selv oppdatere din kontaktinformasjon i Golfbox. Før fakturering skjer, er det spesielt viktig at din e-post adresse er oppdatert.

 

All administrasjon i Solum Golfklubb skjer på frivillig basis, og vi ber derfor om din hjelp til å gjøre denne så enkel og effektiv som mulig.

 

Alle spørsmål om medlemskap og nye medlemskategorier rettes til: post@solumgolfklubb.no

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Utvalgte innlegg

Stor interesse for golfkurs

August 2, 2020

1/10
Please reload

Siste innlegg